Jste zde: Titulní stránka
Back To Top
V pátek 22.12.2017 se konal vánoční florbalový turnaj pro žáky 2. stupně. Zúčastnilo se celkem 5 chlapeckých týmů. Hrálo se systémem každý s každým. Po krásných a často napínavých zápasech se vítězem stalo družstvo Zbytky. Nejlepší tři týmy dostaly sladkosti a každý člen vítězného týmu dostal ještě barevný florbalový míček. Konečné celkové pořadí týmů: 1. Zbytky, 2. FBC Ž(Š)ampioni, 3. Paraziti, 4. Deratizátoři, 5. SK Slavoj Vyšehrad.
Mgr.Alena Krejčová
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Vánoční florbalový turnaj
Ve čtvrtek 21.12.2017 si žáci sedmých tříd udělali předvánoční výlet do Písku. Navštívili zde Prácheňské muzeum, kde byly vystaveny historické i novodobé betlémy z depozitářů. Nejzajímavější byl chlebový betlém, na který se použilo 47 kg chleba v syrovém stavu. Jesličky vyrobené z chlebové kůrky a střídky obsahovaly celkem 558 objektů.
Mgr. Alena Krejčová
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Prácheňské muzeum v Písku
V úterý 19. 12. pěvecké sbory 2. ZŠ svým vystoupením přispěly ke krásné vánoční atmosféře. Děkujeme Všem, kteří přišli a společně s námi si i zazpívali. Přejeme krásné Vánoce a do nového roku 2018 všechno nejlepší.
Učitelé 2. ZŠ
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Takové folkové Vánoce aneb „Zas narodil se Kristus Pán“
Ve čtvrtek 21. 12. 2017 se žáci 1. A a 1. B obtěžkáni spoustou tašek a batůžků vydali na cestu do nedalekého lesa. Tašky a batůžky měli plné sena, jablíček, mrkví, kaštanů, žaludů a zrní pro zvířátka,kterým šli ozdobit vánoční stromeček a popřát jim krásné Vánoce.
Mgr.Hanka Prášková a Mgr. Hanka Volfová
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Zdobení stromečku
Dne 21. 12.se dětem ze 2. B splnilo adventní přání-návštěva knihovny. Všechny knihy tu byly jen pro ně, dokonce i spousta knih s vánoční tematikou. Děti si také mohly zahrát společenské hry nebo skládat puzzle. Dopoledne se nám vydařilo. Přeji všem dětem i rodičům 2. B krásné Vánoce.
Mgr. R. Dostálová
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - 2. B v knihovně
Žáci 1.A a 1.B navštívili 18.12. knihovnu v DK. Paní Eva Hlavín měla pro děti připravený pěkný vánoční program se zajímavými úkoly, které děti nadšeně plnily. Všichni se těšíme na další návštěvu. Přejeme všem krásné Vánoce.
Mgr. Hanka Prášková a Mgr. Hanka Volfová
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Návštěva knihovny