Jste zde: Titulní stránka
Back To Top
Ve třídě 3. B jsou dva vášniví rybáři - Míša Sýkorová a Ondra Řezba. Rozhodli se, že svým spolužákům povypráví o svém velmi zajímavém koníčku. Přinesli na ukázku mnoho věcí, bez kterých se správný rybář neobejde. Spolužáci se zájmem sledovali a poslouchali jejich vyprávění.
Mgr. H. Prášková
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Rybáři ve 3. B
Ve středu proběhla již druhá hodina "Mojí první školičky", tentokrát na téma "POHÁDKY". Všechny děti byly moc šikovné a my se těšíme na další setkání.
Mgr. H. Prášková a Mgr. H. Volfová
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Moje první školička - 2. hodina
Dne 24. 4. zažili prvňáčci netradiční hodinu. Jednoduché úkoly jim na tabletech pomáhali plnit žáci z 9. A.
Hodina se jim líbila a nedočkavě čekají na další.
Mgr. Radmila Dostálová
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Práce s tablety v 1.B
V pátek 21.4.2017 se 16 žáků druhého stupně zúčastnilo okresního kola OVOV (Sazka olympijský víceboj). Své výkony předvedli v pětiboji - trojskok, medicinbal, švihadlo, kliky, dribling.
Mgr. Alena Zamrzlová
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Okresní kolo OVOV 2017
V úterý 25. 4. zavítala mezi žáky 5. A dentální hygienistka Jitka Mužíková. Žákům vysvětlila, jak vzniká kaz, z čeho se skládají zuby, co jíst a čemu se vyhýbat, aby se nám úsměv nekazil. Děti se také naučily správně si zoubky „pucovat“. Na konci hodiny nechyběly soutěže a zdravá odměna.
Paní Mužíkové moc děkuji za trpělivost a vřelý přístup k žákům.
Mgr. Lucie Kosobudová Štemberková
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Úsměvy bez kazů v 5.A
Dne 21. 4. žáci prvních tříd navštívili městskou knihovnu v Domě kultury. Tentokrát si pro nás paní knihovnice Eva Rejlková připravila program související se Dnem Země, který připadá na 22.4. Děti si prohlédly zajímavé knihy o naší planetě, zvířatech a rostlinách. Knihu Malý šimpanz od Ivony Březinové paní knihovnice přečetla a děti zkusily vyřešit kvíz. Poté zhlédly zajímavý film o životě těchto zvířat. Program byl opět velice pěkně připraven, všem se moc líbil a už teď se těšíme na další setkání.
Mgr. Marie Kortanová
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Prvňáci v knihovně