Jste zde: Titulní stránka
Back To Top
V pátek 16. 3. 2018 se za dětmi z 1. A vypravily vlakem děti a paní učitelky z MŠ Branice. Děkujeme jim za milou návštěvu.
Mgr. H. Prášková
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Návštěva z MŠ Branice