Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Získané poznatky jsou cenný dar a ne cosi povinného, co Ti má zkazit dobrou náladu. (Albert Einstein)

V sobotu 28. května 2016  se v Milevsku konal  již tradiční  Kolečkový den. Soutěže probíhaly na třech stanovištích.  Na kolečkách všeho druhu se jela například jízda zručnosti, cyklokros nebo sprint. Naše výprava byla velmi úspěšná. Družstvo ve složení Eliška Heroutová, Iveta Capůrková, Miroslav Mára, Adéla Trnková, Adriana Maťhová, Veronika Pletková, Pavla Tůmová, Tomáš Fürbacher, Jan Říha a Michal Řezáč se celkově umístilo na  druhé příčce a ani v jednotlivcích jsme se neztratili. Adriana Maťhová vyhrála kategorii 13+ na koloběžce. Pavla Tůmová byla na in-line bruslích druhá a Veronika Pletková třetí. Kluci pak obsadili kompletní stupně vítězů v kategorii 13+ na kolech. Kromě závodů samotných jsme si užili i spoustu legrace na skákacím hradě nebo pří jízdě v kolečku. A tak ani drobná nepřízeň počasí nám nepokazila skvěle strávené odpoledne.