Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Získané poznatky jsou cenný dar a ne cosi povinného, co Ti má zkazit dobrou náladu. (Albert Einstein)

Výstava na plotě a podzimní výzdoba.
Žáci naší školy také účastnili před koncem prázdnin výstavy na plotě u kulturního domu v rámci milevského posvícení. Tyto práce tvořili žáci šestých a sedmých ročníků ještě před koncem minulého školního roku v posledních hodinách výtvarné výchovy.

Další je report ohledně podzimní instalace ve škole k začátku nového školního roku. Pro podzimní výzdobu školy byl inspirací první deštivý přípravný týden na konci srpna. Téma deštníků se prolíná napříč instalacemi od družiny až po sborovnu učitelů. Koncepčně je použitý deštník i v hlavním vstupním prostoru do budovy školy. Srdíčkový deštník je zde jako symbol láskyplné střechy a ochrany dětí, ze které se do dětských hlav sypou jen a jen potřebné vědomosti, které jsou pro život užitečné a naše škola je svým žákům poskytuje. Většina učitelů z jednotlivých předmětů se zapojila a přispěli vědomostmi ze svých aprobací, aby koncepční výtvarný objekt doplnili. Děkujeme!
                           
                                                                                                                           MgA. Lenka Čížek Mašková a Mgr. Štěpánka Rolníková 

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie – Výstava na plotě a podzimní výzdoba školy

Copyright © 2024 2. ZŠ J.A.Komenského Milevsko Rights Reserved.