Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Získané poznatky jsou cenný dar a ne cosi povinného, co Ti má zkazit dobrou náladu. (Albert Einstein)

V úterý 25. 4. a ve středu 26. 4. vyrazila naše škola na okresní finále v minikopané do Písku, které pořádala Asociace školních sportovních klubů České republiky.

První den se o umístění prali chlapci a jedna dívka z 1. až 3. ročníků. Náš tým obsadil druhé místo ve skupině, když vyhrál nad ZŠ Sepekov, ZŠ Bernartice a podlehl ZŠ J. Husa Písek. Tím se nominoval do lepší skupiny o 1. až 8. místo. Zde jsme po dvou prohrách a jedné výhře obsadili konečné 6. místo z celkových šestnácti týmů.

Druhý den, ve středu, nastoupili na písecké hřiště žáci ze 4. a 5. tříd. Opět jsme obsadili druhé místo ve skupině po výhrách nad ZŠ Protivín, ZŠ J. Husa Písek a jedné prohře se ZŠ Mirovice. Nominace do skupiny o 1. – 8. místo kluky potěšila. Po dvou krásných výhrách a jedné prohře jsme obsadili 5. místo ze šestnácti zúčastněných týmů.

Všem žákům, kteří v těchto turnajích reprezentovali naši školu, moc děkujeme za krásné sportovní výkony.

Tým 1. – 3. tříd: Jakub Říha 2. A, Vítek Mikát 2. A, Jan Sopata 2. B, Jakub Kosobud 2. B, Matyáš Hamerle 2. B, Jonáš Svěrák 2. B, Izabela Nováková 3. A, Lukáš Ondráček 3. A, Martin Straka 3. B, Jan Plavec 3. B

Tým 4. – 5. tříd: Vojtěch Kodad 4. B, Michal Němec 4. B, Adam Král 4. B, Marek Škoda 5. A, David Krištof 5. A, Jan Goruška 5. B, Šimon Maleček 5. B, Tomáš Češka 5. B, Sebastian Weber 5. B, Tomáš Volf 5. B

Mgr. Lucie Kosobudová Štemberková

   

Copyright © 2023 2. ZŠ J.A.Komenského Milevsko Rights Reserved.