Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Získané poznatky jsou cenný dar a ne cosi povinného, co Ti má zkazit dobrou náladu. (Albert Einstein)

V úterý 22. 11. uspořádala naše škola ve spolupráci s milevským fotbalovým klubem halový turnaj pro okolní školy. Pozvání přijala 1. ZŠ T. G. Masaryka, ZŠ Sepekov, ZŠ Chyšky, ZŠ Bernartice a ZŠ Petrovice. Do turnajových klání se zapojilo celkem 8 týmů. Během dopoledne proběhla nejdříve utkání ve skupinách a potom o umístění. Žáci naší školy předvedli nádherné výkony a krásnou hru. Všem moc děkujeme za vzornou reprezentaci.

Naši školu reprezentovali:

Tým A – Michal Němec 4. B, Vojtěch Kodad 4. B, Adam Král 4. B, David Krištof 5. A, Marek Škoda 5. A, Šimon Maleček 5. B, Jan Goruška 5. B, Sebastian Weber 5. B, Tomáš Češka 5. B

Tým B – Matěj Vlk 1. B, Vítek Mikát 2. A, Jakub Říha 2. A, Lukáš Procházka 2. A, Matyáš Hamerle 2. B, Jan Sopata 2. B, Jakub Kosobud 2. B, Isabela Nováková 3. A, Lukáš Ondráček 3. A, Martin Straka 3. B, Jan Plavec 3. B

Tým B vybojoval 7. místo, tým A obsadil stříbrnou příčku.

Kosobudová Lucie

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie – Halový fotbalový turnaj

Copyright © 2022 2. ZŠ J.A.Komenského Milevsko Rights Reserved.