V pátek 16. 3. 2018 se za dětmi z 1. A vypravily vlakem děti a paní učitelky z MŠ Branice. Děkujeme jim za milou návštěvu. 

Mgr. H. Prášková

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Návštěva z MŠ Branice