V pondělí 18. 6. 2018 proběhla ve školní družině beseda městské policie na téma – bezpečnost o prázdninách.

Děti si jako odměnu připravily obrázky, které příslušníkům  městské policie předaly.

Mnohokrát děkujeme za ochotu a podnětnou přednášku panu Bardovi a panu Bolkovi.

Jitka Kašparová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Beseda ve školní družině