V pátek 15. 6. 2018 se v městské knihovně v DK kultury konalo za přítomnosti rodičů slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře. Paní knihovnice měly pro děti připravený krásný program, který v nich jistě zanechá hluboké vzpomínky.
Mgr. Hana Prášková a Mgr. Hana Volfová
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře


