V pátek 15. 6. 2018 se v městské knihovně v  DK kultury konalo za přítomnosti rodičů slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře. Paní knihovnice měly pro děti připravený krásný program, který v nich jistě zanechá hluboké vzpomínky. 

Mgr. Hana Prášková a Mgr. Hana Volfová 
 
      
 
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře