V rámci předmětu ČSP si žáci 4. a 5. tříd zpřijemnili poslední hodiny vařením. Tentokrát si připravili zmrzlinové poháry a ovocné koktejly. Hodiny vaření si moc užili.

Ing. Helena Pištěková

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Vaření 4.- 5. tříd