V úterý 5. června se vypravili žáci 3. B a 3. C na výlet do jihlavské ZOO. Pro zpestření absolvovali poučný, přitom ale zábavný výukový program s názvem "Opičí se opice?", a poté si již prohlíželi místní zvířata v pavilonech a ve výbězích. Prošli si i novou lesní stezku a zadováděli na dětských hřištích. Výlet všichni ohodnotili maximální spokojeností, což udělalo velkou radost zejména jejich učitelkám. Přejeme žákům hezké prázdniny a plno dalších vydařených výletů. 

I. Hronková, J. Povolná, E. Matoušková
 
      
 
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Školní výlet 3. B a 3. C