Dne 25. 4. navštívily žákyně 8. B milevské květinářství Srdíčko. V rámci profesní orientace žáku byl workshop uspořádán Českou hospodářskou komorou. Dívky se seznámily s provozem prodejny a odcházely s vlastnoručně vyrobenou květinovou vazbou. Děkujeme paní Suchanové za milé přijetí a za informace, které mohou budoucím deváťákům pomoci při výběru povolání.
Mgr. Markéta Kotalíková
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Návštěva květinářství Srdíčko


