V úterý 20. března se v útulném prostředí loutkového sálu Centra kultury města Písku konalo okresní kolo recitační soutěže. Naši školu jelo reprezentovat 9. žáků. V silné konkurenci naše dvě žákyně získaly Čestné uznání . Oběma děvčatům blahopřejeme a ostatním děkujeme za velmi zdařilé výkony. 

Mgr. I. Hronková