V úterý 20. 3. navštívily naše prvňáčky děti a paní učitelky z MŠ Klubíčko. Děkujeme jim za společně prožité dopoledne a těšíme se na další shledání.

Mgr. Hana Prášková a Mgr. Hana Volfová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Návštěva z MŠ Klubíčko