Ve středu 14. 3. navštívily naší školu děti a paní učitelky z MŠ Kytička. Moc jim děkujeme za návštěvu a těšíme se na další setkání.
Mgr. Hana Prášková a Mgr. Hana Volfová
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Návštěva paní učitelek a dětí z MŠ Kytička


