Hodiny ČSP i chemický seminář si žáci 4., 5.  a 9. tříd  občas zpestří vařením. Tentokrát si připravovali, jak slané pokrmy- tortily, těstovinové saláty, špagety, řízky a brambory, ale i sladké dezerty- zmrzlinové poháry a palačinky. Všichni si velice pochutnali a zpříjemnili si vyučovací den. 

Ing. Helena Pištěková 

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Vaření v hodinách ČSP i v chemickém semináři