V pondělí 5. 3. 2018 navštívily žáky 1. A a 1. B paní prodavačky z Drogerie DM s programem Veselé zoubky. Prvňáčci si mohli vyzkoušet prakticky čištění zubů, popovídali si společně o správné ústní hygieně a dostali tašky se zubní pastou, kartáčkem na zuby a další drobnosti. 

Mgr. H. Prášková a Mgr. H. Volfová
 
      
 
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Veselé zoubky v prvních třídách