Každá pohádka jednoho dne končí, a tak se i náš týdenní pobyt na horách skončil.

Už jsme doma. Velká únava, plno zážitků, svaly na rukou a nohou z každodenních zimních sportovních aktivit. Chválím všechny děti, které se zúčastnily zimního pobytu v přírodě.  Zároveň děkuji všem rodičům, kteří dětem pobyt umožnili.

Pěkné zážitky umocnilo i vstřícné chování všech zaměstnanců hotelu  Salivar v Horní Vltavici, kteří se snažili splnit veškerá přání dětí i pedagogického doprovodu.

 Mgr.Dana Kotrbová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Návrat ze zimního pobytu v přírodě