V pátek 22.12.2017 se konal vánoční florbalový turnaj pro žáky 2. stupně. Zúčastnilo se celkem 5 chlapeckých týmů. Hrálo se systémem každý  s každým. Po krásných a často napínavých zápasech se vítězem stalo družstvo Zbytky. Nejlepší tři týmy dostaly sladkosti a každý člen vítězného týmu dostal ještě barevný florbalový míček. Konečné celkové pořadí týmů: 1. Zbytky, 2. FBC Ž(Š)ampioni, 3. Paraziti, 4.  Deratizátoři, 5. SK Slavoj Vyšehrad. 

Mgr.Alena Krejčová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Vánoční florbalový turnaj