Ve čtvrtek 21. 12. 2017 se žáci 1. A a 1. B obtěžkáni spoustou tašek a batůžků vydali  na cestu do nedalekého lesa. Tašky a batůžky měli plné sena, jablíček, mrkví, kaštanů, žaludů a zrní pro zvířátka,kterým šli ozdobit vánoční stromeček a popřát jim krásné Vánoce.

Mgr.Hanka Prášková a Mgr. Hanka Volfová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Zdobení stromečku