Žáci 1.A  a 1.B navštívili 18.12. knihovnu v DK. Paní Eva Hlavín měla pro děti připravený pěkný vánoční program se zajímavými úkoly, které děti nadšeně plnily. Všichni se těšíme na další návštěvu. Přejeme všem krásné Vánoce.

Mgr. Hanka Prášková a Mgr. Hanka Volfová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Návštěva knihovny