Dne 14. 12. 2017 se ve škole konal další ročník oblíbeného Vánočního jarmarku. Přípravy na tuto akci pohltily snad každého. Žáci vytvořili pod vedením paní učitelek mnoho překrásných výrobků a vyzdobili školu. Dětský sbor a sbor paní učitelek nacvičil pod vedením Mgr. Miroslava Martínka vánoční pásmo. Dílničky zaměřené na vánoční zvyky a prodej žákovských výrobků obsadily snad všechny třídy školy. Odborné učebny se přeměnily v laboratoře mladých vědců, kde si mohli všichni vyzkoušet různé zajímavé pokusy. To vše doplnili svým programem pozvaní hosté – Knihovna Milevsko, Domov pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky, Centrum pro mladé rodiny Milísek. Ve škole nechybělo ani malé občerstvení v žákovské kuchyňce nebo výroba trdelníků profesionálních výrobců z Příbrami.
Velké poděkování za tento krásný večer patří všem zúčastněným žákům a pedagogům, našim sponzorům i pozvaným organizacím.
Mgr. Michal Divíšek, ředitel školy
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Vánoční jarmark


