V úterý 28. 11. 2017 se sešli žáci 1.A a 1.B naposledy v letošním roce na zimním stadionu. Naučili se všichni bruslit. Všem moc gratulujeme, protože odvedli velký kus práce.
Mgr. Hanka Prášková a Mgr. Hanka Volfová
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Poslední bruslení


