V úterý 28. 11. 2017 se sešli žáci 1.A a 1.B naposledy v letošním roce na zimním stadionu. Naučili se všichni bruslit. Všem moc gratulujeme,  protože odvedli velký kus práce. 

Mgr. Hanka Prášková a Mgr. Hanka Volfová
 
      
 
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Poslední bruslení