V pondělí 13. listopadu byla pro žáky 8. tříd přichystaná beseda o dospívání pod vedením Mgr. Jaroslavy Haluzové, porodní asistentky z táborské nemocnice. Žáci se dozvěděli velice užitečné a zajímavé informace a tím si rozšířili vědomosti z  předmětu výchovy ke zdraví.

Ing. Helena Pištěková

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Beseda o dospívání