Dne 6.listopadu v rámci výzvy Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol navštívila naši školu paní  Mgr. Marcela Timoranská, zástupkyně ředitele  základní školy Kovářov. Sledovala výuku chemie 9. a 8. tříd. Poté si prohlédla vy bavení naší školy. Při vzájemné reflexi jsme si vyměňovaly poznatky a zkušenosti z oboru chemie. Byl to velmi příjemně strávený den. 

 Ing. Helena Pištěková