V pondělí 6.11. 2017 si každý žáček 1. A přinesl do školy svoji nejoblíbenější hračku. Představil ji svým kamarádům, pak si s hračkami všichni společně prohráli v naší nové učebně. Na závěr dne každý svou hračku namaloval.

Mgr.Hana Prášková 

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Den s mojí nejoblíbenější hračkou