Ve středu 1.11.2017 se žáci 2. stupně zúčastnili Okresního kola Sportovní ligy ZŠ ve florbale v Písku. Naši žáci nastoupili do turnaje s lehkou nejistotou a obavami, protože hned první zápas hráli s těžkým soupeřem. Po první výhře byli žáci velmi motivováni pro další výkony. Dostali se až do samotného finále, kde odehráli další velmi pěkný zápas, ale na celkové vítězství to bohužel nestačilo. Umístili jsme se tak na krásném druhém místě.

Všichni účastníci si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a reprezentaci školy. 

Mgr. Krejčová Alena

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Okresní kolo Sportovní ligy ve florbale