Žáci 5.A se rozhodli v pondělí 16.10. vynechat ranní česání a přišli do školy neupravení. Soutěž o nejvíce rozdrbaný účes vyhráli Sebastián Vála a Anežka Fořtová. „Je třeba se občas nebrat vážně a zasmát se sami sobě…“

Žáci 5.A

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Soutěž o „největší rozdrb“