Od začátku října tráví pondělní dopoledne na zimním stadionu také třídy 2. A a 3. C.

Děti už zvládly základy techniky bruslení, a tak své dovednosti nyní zdokonalují. Společně si bruslení budeme užívat až do prosince.

Mrg. Marie Kortanová

Mgr. Jitka Povolná

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Bruslení 2.A a 3.C