V pondělí 16. 10. 2017 si žáci 1. A hráli v hodině ČJS s přírodninami a postavili z nich krásné draky. 

Mgr. Hanka Prášková 

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Dráčci v 1.A