Dne 16. 10. třída 2. B navštívila naši novou učebnu. Žáci si zpestřili hodinu čtení, která je moc bavila.

Na závěr hodiny si protáhli i tělo. Už se těší na další výuku v této prostorné třídě, tentokrát budou pracovat se stavebnicemi.

Radmila Dostálová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Čtení nás baví