V úterý 10.10. zahájili žáci prvních tříd výuku bruslení. Malým bruslařům a bruslařkám se dobře vedlo a první letošní bruslení si užili.

Mgr. H. Prášková

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Prvňáci na ledě