Dne 14.9.2017 se třídy 9.A a 9.B zúčastnily exkurze v Černošíně u Plzně, kde se nachází ekologická skládka.

Žáci získali informace o třídění odpadu, kterým lze šetřit primární zdroje surovin, energie a životní prostředí. Dále se dozvěděli o využití správně tříděného odpadu. Celá řada věcí kolem nás je vyrobena s podílem recyklovaných surovin, aniž bychom si to vůbec uvědomili.

Mgr. Ivana Petrová