V pondělí 4. září 2017 naše škola přivítala nové prvňáčky a jejich rodiče. Na žáčky čekaly jejich paní učitelky H. Prášková a H. Volfová. Do 1. tříd také zavítal pan ředitel Michal Divíšek a starosta města Milevska Ivan Radosta, aby i oni žákům popřáli mnoho studijních úspěchů a přivítali je v naší škole. 
Novým žáčkům přejeme zdraví, spousty krásných zážitků a úspěchy při prvních studijních krůčcích.

Hana Prášková a Hana Volfová

       

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - První školní den