V pondělí 19. 6. 2017 se žáci 3. B vypravili na pěší výlet na Hajdu. Výlet to nebyl ledajaký. Na Hajdě na ně čekala paní Řezbová a její  rodiče manželé Černí, aby žákům velice krásným a zajímavým způsobem předvedli výcvik loveckých psů, povídali si s nimi o lese - o zvířatech a stromech.

Mgr. H. Prášková

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Vycházka do lesa