1.června se páté třídy vydaly vlakem do Tábora. Zde se žáci zúčastnili oslav ke Dni dětí na náměstí, navštívili strašidelné podzemí a krásy Tábora si prohlédli i z kostelní věže. Nakonec se zdokonalili v dějepisných znalostech z husitských dob v muzeu.

Lucie Kosobudová a Ivana Šťastná

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Páťáci v Táboře