Dne 23. 5. 2017 první třídy navštívila policistka z Písku Mgr. Kamila Ingrišová. S dětmi besedovala pomocí obrázků a policejních pohádek na téma „Chováme se bezpečně“.

Děti velice pěkně spolupracovaly.

Mgr. Radmila Dostálová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Policie ČR v 1. A a 1. B