11. 5. 2017 do třídy 3. A a 3. B zavítala lektorka projektu "Zdravá pětka" a společně s žáky strávila čas povídáním si o zdravé výživě, zdravém životním stylu. Ve skupinkách žáci připravili zdravou svačinku a nakonec dostali vysvědčení, které bylo plné pětek. Ve Zdravé pětce je totiž nejlepší ten, kdo dostane pětku.

Mgr. H. Prášková a Mgr. H. Volfová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Zdravá pětka - 3. ročník