20. dubna zahájili žáci 8. a 9. ročníků svoji úspěšnou cestu v okresním kole Sportovní ligy základních škol ve fotbale. Dokázali z každého zápasu získat maximum bodů a postoupili tak do krajského kola z prvního místa. O týden později 26. 4. svůj úspěch zopakovali. „Domů“ přivezli krásné druhé místo, kdy zlato jim uteklo až ve vyrovnaném zápase se Strakonicemi. Chlapcům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Sestava: 8. třídy – Souček Ondřej, Keřka Jan, Kříž Petr, Pich Tomáš, Hadáček Filip

               9. třídy – Bártík Richard, Řezáč Michal, Stehlík Lukáš, Brož Vojtěch, Brůžek Lukáš, Kortan Jakub

Haluška Miloš

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Další fotbalový pohár pro naši školu