Ve třídě 3. B jsou dva vášniví rybáři - Míša Sýkorová a Ondra Řezba. Rozhodli se, že svým spolužákům povypráví o svém velmi zajímavém koníčku. Přinesli na ukázku mnoho věcí, bez kterých se správný rybář neobejde. Spolužáci se zájmem sledovali a poslouchali jejich vyprávění. 

Mgr. H. Prášková

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Rybáři ve 3. B