Ve středu proběhla již druhá hodina "Mojí první školičky", tentokrát na téma "POHÁDKY". Všechny děti byly moc šikovné a my se těšíme na další setkání.                                                      

Mgr. H. Prášková a Mgr. H. Volfová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Moje první školička - 2. hodina