Ve středu 19. 4. 2017 se poprvé sešly paní učitelky Hanka Prášková a Hanka Volfová se svými budoucími prvňáčky. Děti se formou her seznamovaly s paní učitelkami i se spolužáky. Děkujeme rodičům a dětem za hojnou účast a těšíme se na další setkání příští středu.
H. Prášková a H. Volfová
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Moje první školička


