Žáci naší školy se zúčastnili ve čtvrtek 16.3. turnaje ve vybíjené v Písku. V konkurenci škol z Milevska, Písku, Sepekova a Protivína obsadili konečné sedmé místo.

Mgr. Lucie Kosobudová Štemberková

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Okresní finále ve vybíjené