Ve čtvrtek 9. března se žáci ze 7.B a devátých tříd vydali na exkurzi Národního technického muzea v Praze. Sedmý ročník se dozvěděl spoustu věcí o vynálezech z dopravy, kde řešili spoustu zábavných úkolů. Deváté ročníky se zabývali tématem chemie kolem nás. Navštívili i ostatní expozice z různých oborů: fotografie, hutnictví, astronomie atd.

Dále následovala prohlídka muzea voskových figurín. Den strávený v Praze se velice vydařil.

Ing. Helena Pištěková

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Exkurze do Prahy