Jak správně jíst, aby vás nebolelo bříško? To už vědí i žáci z prvních tříd, kteří si během několika hodin ve skupinách vyzkoušeli naplnit bříška jedlíků zdravým nebo nezdravým jídlem. Žáci obou tříd pak své výtvory okomentovali, ohodnotili a někteří svým postavičkám vymysleli i jméno. Všechny skupiny úkol zvládly a dozvěděly se zase něco nového.

Mgr. Marie Kortanová a Mgr. Radmila Dostálová

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Jedlíci v první třídě