Předškoláčci poprvé zasedli do školních lavic, aby se seznámili hravou formou se školním prostředím. Průvodkyní jim byla třída 1. B pod vedením Mgr. Radmily Dostálové. Pomocí interaktivní tabule objevovali jednotlivé školní předměty. V další hodině se jich ujali žáci 9. ročníku a pomáhali jim při plnění jednoduchých úkolů na tabletech. Doufáme, že se jim ve školním prostředí líbilo.

Děkuji paní ředitelce Mgr. Romaně Fialové a paní učitelce Haně Kofroňové za umožnění této akce.

Mgr. Michal Divíšek, ředitel školy

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Náštěva předškoláčků z MŠ Pastelka