V hodině čtení si děti z 2.C přečetly pohádku O zmrzlém králi od Josefa Mlejnka. A tak si vyrobily papírové loutky a pohádku si zahrály.

Mgr. Jitka Povolná

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - O zmrzlém králi