Dne 22.12.2016 byl na naší škole uspořádán vánoční florbalový turnaj pro žáky 2. stupně. Zúčastnilo se celkem 29 žáků, kteří utvořili 6 týmů. Po krásných zápasech se vítězem stalo družstvo FBC Ž(Š)AMPIONI a kromě dalších sladkostí dostali zlaté čokoládové medaile.

Konečné celkové pořadí týmů: 1. FBC Ž(Š)ampioni

2. Mibra

3. Paraziti

4. Řezníci

5. Alfa samci

6. Airborne squad

 
Mgr. Alena Zamrzlová 
      
Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Vánoční florbalový turnaj