V pátek 16. 12. 2016 se za 3. B přišla podívat paní Jitka Mužíková - dentální hygienistka. Nebyla to návštěva ledajaká. Paní Mužíková přišla žákům ukázat jak správně čistit zuby, aby se jim nekazily. Každý žák si donesl svůj zubní kartáček a poctivě všichni zkoušeli správnou techniku čištění zubů. Popovídali si společně o zdravých a nezdravých potravinách, nakonec všichni dostali zubní pastu a zdravý bonbón.   
                                                                   Mgr. Hanka Prášková

      

Více fotografií naleznete zde: Fotogalerie - Dentální hygienistka ve 3.B